Transilvanum Alapítvány

Transilvanum Alapítvány tisztelettel megszólítja, és fórumot kínál fel  az Erdélyből elszármazott Magyarországon élő vállalkozók, üzletemberek, művészek számára a találkozásra, politikamentes örömteli együttlétre! Simó Klára asszony vállalta e közösség szervezését kilenc évvel ezelőtt!! A nívós, ünnepi hangulatú találkozókra a szervezők mindig hívnak bölcs, magvas gondolatokat megfogalmazó erdélyi gyökerekkel rendelkező, köztiszteletnek örvendő személyeket! A találkozókat gazdagítják a valódi  művészi értékek, előadások, csemegék  Erdély földjéről.

Az érdeklődőket bátorítom, hogy bizalommal forduljanak személyesen, Klára asszonyhoz, hogy e nagyszerű alapítvány működését megismerjék, akár belülről is!

Őszinte tisztelettel, Csaba t.