Meghívó Miskolcra

MEGHÍVÓ

A Borsodi Magyar Közösségek Szövetsége Mente Egyesület Szeretettel és tisztelettel meghívja

Önt és kedves családját a Miskolci Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala támogatásával megrendezett

“Jónak lenni jó”

LÉLEKHANGOLÓ JÓTÉKONYSÁGI GÁLAESTRE BÖJTE CSABA TESTVÉRREL

TOVÁBBI VENDÉGEK:

Reményi Ede Kamarazenekar

Időpontja:
2019. december 02. hétfő 18:00 óra
Helyszín: Művészetek Háza (Miskolc, Rákóczi u. 5.)
Fővédnök: Veres Pál Miskolc Megyei Jogú Polgármester
Főszervező: Rápóti-Fekete Mónika  Mente Egyesület Elnök

Jegyek kaphatók: https://www.jegy.hu/pfsearch?q=l%C3%A9lekhangol%C3%B3

A jegy megvásárlásával Ön a Dévai Szent Ferenc Alapítvány gyermekeit támogatja.

Nem azért kell jónak lenni, mert megéri, mert megfizetik, vagy megköszönik, de nem is azért, mert az elvetett mag gyökeret ereszt és termést hoz, hanem csak azért mert egyszerűen jó jónak lenni!! Sokkal jobb, örömtelibb, tisztább dolog jónak lenni, mint rossznak, hamisnak, képmutatónak!! Tetteink gyümölcsét nem mi érleljük meg!  Akárcsak a napfény, mely nem gondolkodik, hanem ragyog és meleget ad, mi se töprengjünk azon, hogy megéri, vagy nem, hanem egyszerűen legyünk jók, mert ez Isten adta szép természetünk!  Ha jók vagyunk harmóniában vagyunk önmagunkkal, s ha letérünk erről az útról, akkor elsősorban magunkat sebezzük meg, magunknak okozunk fájdalmat a rosszasággal, a bűnnel!!  Más bűne ne hagyjuk, hogy befertőzzön! Ha a társam lámpája kialszik, akkor elég balga vagyok, hogy ha én is kioltom a magam lángját!
Szeretettel, Csaba t.

Üdvözlettel: